Bezpłatne szkolenia z tematyki prawnej

Serdecznie informujemy Państwa o możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach z tematyki prawnej, przeprowadzanych przez prawników współpracujących ze Stowarzyszeniem Open z Cieszyna.

Szkolenia odbędą się w Urzędzie Gminy Hażlach (sala sesyjna, ul. Główna 57, Hażlach).

Tematyka i harmonogram szkoleń:

• 19 września 2017 r., godz. 15:30 Prawa konsumenta - odpowiedzialność sprzedawcy lub producenta względem kupującego za wady fizyczne oraz prawne rzeczy sprzedanej – radca prawny Anna Romik;

• 24 października 2017 r., godz. 16:30 Prawa pracownika – aplikant radcowski Angelika Lis;

• 7 listopada 2017 r., godz. 16:30 Prawo spadkowe – dziedziczenie ustawowe i testamentowe – radca prawny Karolina Ryncarz;

• 4 grudnia 2017 r., godz. 16:30 Prawo do alimentów na małoletnie dziecko – adwokat Aleksandra Sikora.

Udział w szkoleniu nie jest ograniczony wyłącznie do osób, które kwalifikują się do uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej.

W tym samym czasie, będzie działał punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, dlatego osoby kwalifikujące się od razu będą mogły również udać się po poradę prawną.

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Open